Як подарувати дівчині квіти

“Роза Мімоза” – доставка квітів Трускавець дає любовні поради як і коли дарувати квіти дівчинам.

В будь-який час! Усім дівчатам подобаються троянди і завжди буде приємно отримати букет квітів Трускавець. Це прояв теплих почуттів, і зовсім не потрібно чекати приводу або свята, що-б подарувати квіти дівчині, яка сподобалася. Фраза “просто вирішив подарувати букет квітів” зачаровує стовідсотково. Варто пам’ятати про квіти в особливі моменти ваших відносин: побачення, день народження, 8 березня, річницю знайомства або весілля (було-б добре пам’ятати цю дату як “Отче наш”).

Які квіти дарувати?

Як прийнято дарувати квіти дівчатам

Якщо ви не дуже розбираєтеся в кольорах і сортах троянд, то хорошим вибором будуть білі або червоні троянди. Не рекомендується купувати вже готові букети, так як вони можуть бути не першої свіжості і в них маскують “втомлені” квіти. Також не варто прикрашати квіти великою кількістю пакувального матеріалу. Багато чоловіків самі вибирають з яких троянд бажають купити букет квітів Трускавець.

Наш флорист скомпанует красивий букет будь-якої складності: від трьох гілочок хризантеми до 101 троянди, при цьому будьте впевнені, що квіти будуть підібрані зі смаком, упаковані і доставлені професіоналами в Трускавець всього за 90 хвилин.

Вважається правилом поганого тону якщо упаковка яскравіше і красивіше самого букета квітів. Декоративний папір все одно буде знятий і викинутий, а квіти поставлять в вазу з водою.

Як дарувати троянди?

Квіти можна подарувати де завгодно: на вулиці, в кафе, в сквері або прийшовши до будинку одержувача.

Троянди найзручніше нести головками вниз що-б вони не роздувалися проти вітру, але перед врученням переверніть їх бутонами вгору, адже вам потрібно створити романтичний настрій – подарувати букет квітів Трускавець.

При зустрічі або-ж в гостях, в першу чергу віддайте квіти одержувачу – це можна зробити як урочисто, так і скромно, а потім вже сідати за стіл або займатися іншими справами.

Не варто вручати букет квітів як щось громіздке, незручне, що-б це не виглядало, як нібито ви хочете скоріше від нього позбутися. Але і прихиляти коліно посеред міста – теж не варіант, ця традиція канула в роки. Просто скажіть, що ці квіти для неї або, що раді бачити її посмішку. Всього кілька слів.

Хитрощі квітів

Кожна квітка, кожен колір має своє значення у флористиці. Вибрати і купити квіти Трускавець, якими можна сказати саме те, що ви мали на увазі – правильний вибір що-б не вигадувати слова, з якими можна подарувати букет ніжній дівчині.

Надішліть букет троянд улюбленій на роботу. По-перше, жінці будуть заздрити її товаришок по службі, а це приємно. По-друге, дівчатам подобаються романтичні моменти, а що може бути миліше букета квітів. А якщо при цьому скажите, що не дочекалися до вечора – посмішка і чарівність забезпечені.

Побачення

Не бійтеся хвилюватися – це нормально. Ваша щирість буде помітна неозброєним оком, на відміну від побитих фраз. Немає нічого поганого, якщо ви нічого не скажете, а просто розведете руками і подаруйте їй букет троянд. Вона оцінить цей жест.

З любов’ю, “Роза Мімоза” – доставка квітів Трускавець – свіжі квіти цілий рік.

 

Дивіться каталог квітів

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)