Красивий подарунок на день матері

9 білих тюльпанів фото

Магазин квітів “Роза Мімоза” пропонує своїм клієнтам скористатися можливістю привітати ваших близьких жінок з днем матері. Зробити це можна онлайн, всього кількома кліками миші.

Якщо у вас не виходить бути поруч із батьками, ви можете організувати букет мамі і в подарунок отримати листівку, яка розповість про ваші тепли почуття! Велика кількість ніжних і неймовірно красивих, акуратних і елегантниих квіткових композицій, розміщених в каталозі букетів, дозволить вибрати кращий подарунок мамі. Крім цього, ми пропонуємо безкоштовну доставку і повний фотозвіт про виконану роботу: починаючи від букета в магазині до фотографії посмішки.

Чудові букети на день матері за 90 хвилин з моменту оформлення заявки.
Подарувати букет квітів у день матері – відмінна можливість проявити почуття подяки до найріднішої людини. Навіть, якщо ви запрацювались, і тільки вранці згадали про свято – нічого страшного, ми складемо композицію і віддамо в руки вашій мамі менше, ніж за півтори години після оплати замовлення.

Якщо ви не розбирається в квітах і не знаєте що подарувати на день матері, то можна зупинитися з вибором на класиці – білі троянди або тюльпани. У разі, коли вам потрібно сформувати більш складний букет з екзотичних квітів, рекомендуємо звертатися заздалегідь, наприклад, за тиждень до свята.

Не має значення, що ви вибрали – головне те, що інтернет-магазин “Роза Мімоза” пропонує:

  • безкоштовну доставку;
  • тематичні букети, в тому числі і квіти на день матері;
  • завжди і тільки свіжі квіти, за якість яких ми готові ручатися;
  • можливість самім сформувати композицію, яка сподобається вашій мамі;
  • висловити свої почуття на папері, підписавши вітальну листівку – подарунок до кожного замовлення;
  • замовити послугу і бути впевненим, що букет прибуде на місце в точний час і без запізнень;
  • і найголовніше – це щирі емоції і зворотний зв’язок при врученні подарунка від вашого імені, які будуть відображені і відправлені вам у вигляді фотографії доставки.

Обирайте квітковий подарунок від “Роза Мімоза” і ви не помилитесь із вибором!

троянди та іриси фото

 

Каталог квітів  і букетів

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)