Доставка квітів Львів

Свята потрібно зустрічати гідно – з квітами, музикою та гостями! Кур’єрська доставка допоможе вам вирішити будь-які букетні питання! Ми доставимо квіти оперативно та своєчасно – ваш іменинник буде в захваті!

Працюємо Online
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
Акція!
3000 грн. 2600 грн.
Акція!

Чому варто замовити букет у нас?

  • Свіжі квіти. Ми робимо закупівлю безпосередньо з гуртової бази й тільки після дзвінка клієнта. Це гарантує максимальну свіжість букета та оптимальну ціну.
  • Асортимент. Великий вибір букетів дозволяє швидко та легко визначитися з подарунком. Ми пропонуємо троянди будь-якого кольору, висоти й сорту, альстромерії, хризантеми, еустоми, лілії, сезонні квіти.
  • Бонуси. Ви не підете від нас без подарунка. Після оформлення заявки отримуйте презенти – букетну листівку та фотозвіт доставки.
  • Гнучка форма оплати. Вибирайте зручний для себе варіант – готівковий або безготівковий розрахунок.

Доставка квітів у Львові – ваш вірний помічник у святкові дні.

Про нас пишуть

31.08.2020

Допомогли компенсувати особисту відсутніть на святі. Зробили все вчасно та зі смаком! Відмінна дистанційна форма співпраці! РЕКОМЕНДУЮ!

George

26.10.2019

Спочатку хвилювалась, але все зробили вчасно, чесно, добре! Квіти свіжі, букет дуже гарний, фотозвіт порадував, доставка була в санаторій “Кристал”, зробили свято! Я вдячна! Рекомендую!!!

Гаращенко Олена Володимирівна

25.10.2019

Трохи хвилювалась, але все зробили вчасно, квіти свіжі, букет – який було замовлено, доставили в санаторій “Кристал”, зробили все добре. Дякую за святковий настрій! Рекомендую!

Гаращенко Олена