Квіти на день матері

Що подарувати на День матері

Міжнародний день матері проходить під девізом: «ми повинні шанувати того, хто найбільше зробив для нас». Це свято часто називають Днем народження всіх мам. Саме тому разом із квітами в цей день прийнято дарувати повітряні кулі, плюшевих ведмедиків, цукерки, шоколад або інші солодощі. Квітковий магазин «Роза Мімоза» пропонує широкий асортимент супутніх подарунків і святкову добірку букетів.

Символ свята

Як відомо, символом свята є біла гвоздика. Вважається, що її білий колір символізує істину, чистоту та співчуття материнської любові, а її аромат – як пам’ять і молитви. Але подарувати мамі букет буде найкраще з пишних троянд із розкритими бутонами, що за замовчуванням є ідеальним варіантом презенту.

Колір троянд тут також має символічне значення:

  • Білі – чистота, згода і вірність
  • Червоні – любов, повагу, захоплення
  • Рожеві – ввічливість, люб’язність, чемність
  • Жовті – розміреність, дружба та сімейна солідарність

Кращий подарунок мамі – наш час, але уважне ставлення в поєднанні з щиро підібраною квітковою композицією внесе пожвавлення, активує святковий настрій. Купити троянди, хризантеми, альстромерії, еустоми в поєднанні з декоративною зеленню, і відправити квіти з доставкою у Трускавці – це можливість зробити дорогій людині приємний несподіваний сюрприз.