Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Роза Мімоза

Квіти на день матері в Трускавці і Дрогобичі

Доставка квітів на день матері в Трускавець і Дрогобич

Магазин квітів “Роза Мімоза” пропонує своїм клієнтам скористатися можливістю привітати ваших близьких жінок з днем матері. Зробити це можна онлайн, всього двома кліками миші, при цьому доставка по Трускавцю буде безкоштовна, а в Дрогобич – всього 150 грн.

Якщо у вас не виходить бути поруч з батьками, ви можете купити букет мамі і в подарунок отримати листівку, яка розповість про ваші тепли почуття! Велика кількість ніжних і неймовірно красивих, акуратних і елегантниих квіткових композицій, розміщених в каталозі букетів, дозволить вибрати кращий подарунок мамі. Крім цього, ми пропонуємо безкоштовну доставку і повний фотозвіт про виконану роботу: починаючи від букета в магазині до фотографії посмішки.

Чудові букети на день матері в Трускавці за 90 хвилин з моменту оформлення заявки.
Подарувати букет квітів у день матері – відмінна можливість проявити почуття подяки до найріднішої людини. Навіть, якщо ви запрацювались, і тільки вранці згадали про свято – нічого страшного, ми складемо композицію і віддамо в руки вашій мамі менше, ніж за півтори години після оплати замовлення.

Якщо ви не розбирається в квітах і не знаєте що подарувати на день матері, то можна зупинитися з вибором на класиці – білі троянди або тюльпани. У разі, коли вам потрібно сформувати більш складний букет з екзотичних квітів, рекомендуємо звертатися заздалегідь, наприклад, за тиждень до свята.

Не має значення, що ви вибрали – головне те, що інтернет-магазин квітів в Трускавці пропонує:

 • безкоштовну доставку;
 • тематичні букети, в тому числі і квіти на день матері;
 • завжди і тільки свіжі квіти, за якість яких ми готові ручатися;
 • можливість самім сформувати композицію, яка сподобається вашій мамі;
 • висловити свої почуття на папері, підписавши вітальну листівку – подарунок до кожного замовлення;
 • замовити послугу кур’єрської доставки квітів в Трускавці і бути впевненим, що букет прибуде на місце в точний час і без запізнень;
 • і найголовніше – це щирі емоції і зворотний зв’язок при врученні подарунка від вашого імені, які будуть відображені і відправлені вам у вигляді фотографії доставки.

Купуйте квіти місті Трускавець в магазині “Роза Мімоза” з доставкою і ви не помилитесь із вибором!

 

 

Каталог квітів  і букетів

Related posts

 • Свежие новости

  • Що вас чекає взимку

   Не дивлячись на зимові холоди, наш магазин квітів у Трускавці все так само активний. Наші

  • Фотозвіт в подарунок

   Доставка квітів у Трускавець радує не тільки одержувачів, а й замовників. Хто ж не любить

  • Що подарувати 14 лютого

   Доставка квітів у Трускавці вважає, що жоден романтичний вечір не обходиться без букета. 14 лютого