ЯК САМИМ ЗРОБИТИ БУКЕТ

Зробити букет своїми руками – майстер клас від “Рози Мімози” – доставка квітів Трускавець

Створити букет квітів самому не складно. Знайти в собі флористичні здатності можна, сформувавши легку композицію. Припустимо, це буде букет троянд. Пропонуємо пошагову інструкцію.

Пункт 1. Виберіть троянди.
Зверніть увагу на бутон. Трохи притисніть пальцями (великим і вказівним) біля стебла. Свіжі бутони завжди тугі. Погляньте на крайні пелюстки, вони називаються обгортковими. Вони мають зелений відтінок і менше за всіх. Внизу стебла листя не повинні бути сухими.

Пункт 2. Підготовка квітів.
Акуратно відірвіть крайні пелюстки троянд. Стебло потрібно очистити на третину від листя – вони беруть на себе додаткову вологу. Квіти мають бути однакової довжини. Кінчики потрібно підрізати навскоси. Флористи застосовують спеціальні секатори, але підійде і гострий ніж. Формуючи букет троянд, не рекомендується користуватися ножицями. Слідуючи цьому правилу, квіти простоять довший час.

Пункт 3. Формування букета.
Як зробити букет своїми руками об’ємним? Виберіть найбільш красиві, максимально великі бутони, які почали розпускатися – вони будуть основою, серединою букета. Квіти складаються під невеликим кутом одна на іншу. Головки троянд повинні розташовуватися на одному рівні. Місце, де стебла перетинаються один з одним, обв’яжіть декоративної атласною стрічкою.

Пункт 4. Упаковка букета.
Обгорнути букет можна в спеціальний подарунковий газетний папір, флазелін, сітку, тканину або поліетилен і в кінці прикрасити декоративною стрічкою. Квіти упаковуються до місця з’єднання стебел що-б било зручно ставити їх в воду і при цьому упаковка не намокла. Якщо букет складається з високих квітів, то його можна обернути в грубий папір для зручності транспортування і зняти перед привітанням. Слід уникати надлишку бантів, фурнітури і пакувальних матеріалів – це вже не модно.

Пункт 5. Комплімент.
Букет квітів можна доповнити смачним тортом або м’якою плюшевою іграшкою. У більшості випадків до подарунка додається вітальна листівка, яку можна покласти в середину композиції.

Сподіваємося, Вам сподобалася стаття, як зробити букет квітів своїми руками.

Доставка квітів Трускавець – ми доставляємо радість!

Related posts

 • Свежие новости

  • Що вас чекає взимку

   Не дивлячись на зимові холоди, наш магазин квітів у Трускавці все так само активний. Наші

  • Фотозвіт в подарунок

   Доставка квітів у Трускавець радує не тільки одержувачів, а й замовників. Хто ж не любить

  • Що подарувати 14 лютого

   Доставка квітів у Трускавці вважає, що жоден романтичний вечір не обходиться без букета. 14 лютого