Чому троянда королева квітів?

Доставка цветов Трускавец

Прекрасні жінки звикли задовольнятися найкращим …. Якщо камінь – то діамант, якщо квітка – то, звичайно, троянда.

Вшанування квітці висловлювали ще в давнину.
У Персії, звідки прийшла до нас троянда, рослина символізувала, як не дивно, нерозділене кохання. Її оспівували у віршах і поемах.

Пізніше троянда придбала ще й релігійний сенс, ставши символом християнства. Широко відомий орден лицарів Троянди і Хреста. Сьогодні троянду вважають королевою квітів. Міцне товсте стебло нагадує королівську поставу.

Залежно від кольору троянди можуть мати різні значення. Так, червоні символізують пристрасть, білі – чистоту, невинність, ніжність, саме тому їх прийнято дарувати нареченим. Жовті квіти нагадають про дружбу, рожеві – про насолоду і щастя, темно-рожеві – про подяку. Різнобарвний букет троянд – це символ єдності, гармонії, вічної любові.

Цікаві факти про троянди:
Імператор Нерон дуже любив квіти, особливо троянди. За його наказом пелюстками щодня засипали Люценское озеро, де він прогулювався, а також імператорська ложе і підлогу.
Вік найдавнішої троянди – 35 мільйонів років. Рослина знайшли в долині штату Колорадо.
Вільям Шекспір ​​в своїх творах згадував троянду більше, ніж п’ятдесят разів.

Є багато способів висловити почуття, і один з них – подарувати квіти з доставкою в Трускавці або Дрогобичі: сто троянд розкажуть про Ваші почуття або наміри до коханої жінки, 51 троянда стане відмінним подарунком на день народження, букет 11 червоних троянд замість слів скаже “Я тебе люблю “.

Даруйте радість і гарний настрій разом з “Роза Мімоза” – доставка квітів Трускавець, Дрогобич

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)